Szanowni Państwo!

Chcieliśmy Panstwu zaoferować możliwść doskonałego wypoczynku
w malowniczo położonej bieszczadzkiej miejscowości Strzebowiska, w pieknym góralskim domu "Pod Jeleniem". Miejscowość ta usytuowana jest w województwie podkarpackim, powiecie leskim, gmina Cisna, przy głównej pętli bieszczadzkiej.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 4 pokoje, mog±ce pomie¶cić 10 gości. Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje wykonane s± w drewnie, a cały dom wykończony jest w oryginalnym, góralskim stylu.

Dla bezpieczeństwa Państwa samochodów posiadamy ogrodzony parking zaraz obok domu z zamykan± na noc bram± wjazdow±.

Aby Państwa wspomnienia z wczasów u nas były "pyszne" oferujemy znakomit± i smaczn±, tradycyjn± kuchnię domow± - w ofercie ś¶niadania, obiady oraz obiadokolacje. Dostosowuj±c się do Państwa głodnych żoł±dków ustalamy z każdym indywidualnie godziny posiłków

W żadnym rejonie Polski nie poobcuj± Państwo z przyrod± tak bezpoś¶rednio jak tutaj. Najkorzystniejszy okres dla wypoczynku w Bieszczadach to późĽne lato, kiedy napływaj±ce masy powietrza polarno-kontynentalnego przynosz± dobr± pogodę. Słonecznie, choć już chłodno, bywa także u progu jesieni, na przełomie wrze¶śnia i października.

Ten okres zasługuje na szczególne polecenie: na szlakach jest pusto, buki przybieraj± cudowne, jaskrawoczerwone barwy, w le¶śnych uroczyskach odzywaj± się odbywaj±ce rykowisko jelenie, a runo le¶śne jest niezwykle hojne. Ładny, lecz chłodny bywa zwykle również maj. Najzimniejszym bieszczadzkim miesi±cem jest luty. Wtedy też najwieksze s± szanse na odpowiedni± dla narciarzy ilo¶ść ś¶niegu. Zim± w Bieszczadach wystepuje zjawisko inwersji temperatury: w dolinach jest zimniej niż na wyżej położonych grzbietach.Proponowane atrakcje:

- miejsce na ognisko, grilla
- pieczenie barana
- huś¶tawka
- ekstremalne wyprawy samochodem terenowym (za dodatkow± opłat±)
- przewodnictwo po bieszczadzkich szlakach
- jazda konna
- wyci±g narciarski 2km
- stacja bieszczadzkiej kolejki le¶śnej 1km
- hodowla i smażalnia pstr±ga 1km
- korty tenisowe 4km
- leś¶ne Mini Zoo 12km
- jezioro Solinskie 25 km
- muzeum przyrodniczo - le¶śne "KNIEJA" 35km


wiecej szczegółowych informacji o Bieszczadach
znajdziecie Państwo TUTAJ.