ur. 20.09.2006

Testy  FeLV, FIV-ujemne

Nazywam się HADIA,  jestem liliowym Brytyjczykiem urodzonym w hodowli IDOL*PL, gdzie otrzymałam staranne wychowanie i dużo domowego ciepła. W nowym domu zamieszkałam w grudniu 2006 r. gdzie jestem  kochana i mam wielu przyjaciół, wspaniałego psa  Lukasa, z którym nie jest mi smutno, gdy zostajemy sami, oraz mojego największego przyjaciela  Mateusza, z nim każdy dzień to wspaniała zabawa.

 

 

 

O; CH  Him z Muzyki*PL  BRIc

 

M; Żakunia z M-7*PL BRIc

 
 
ur.12.12.2007
Magazyn  KOCIE SPRAWY nadal tytuł

,,Kota-Przyjaciela i Terapeuty''

dla najmilszej ANY-AMELII za miłość do LUDZI i za propagowanie FELINOTERAPII

 

Nasza Ana - Amelia pochodzi ze znanej i wspaniałej hodowli Rimeburg*PL z Krakowa. Zauroczyliśmy się charakterem Any, jest 100% Burmą, przyjazną i towarzyską, nie spotkaliśmy dotąd tak oddanych kotów dla swoich ludzi. Jej aksamitne futerko aż prosi się by je głaskać i przytulać. Burmy to koty bardzo przyjazne i wiecznie chętne do zabawy, towarzysko nastawione do innych zwierząt ( momentalnie zaakceptowała nawet naszego wielkiego Bernusia ). Sa bardzo inteligentne, śmiałe, chętnie uczestniczą we wszystkich domowych sytuacjach. Burmy lubią być w centrum uwagi i nie bez powodu mówi się o nich " Koci Pies"
 

Testy FeLV - ujemny

FIV-  ujemny

GM2  gentest -(N /N)

 

 

O; EC LV*Hot Chocolate Ludwig BURn

 

M; CH Lawendowa Lucy Rimeburg*PL BURc

 
 

ur.21.11..2008
 
Candida w domu zwana Didi to koteczka z naszej hodowli ,zauroczyła nas pięknymi pomarańczowymi oczkami i mocną budowa ciała, jej niebieskie futerko jest jak aksamit, ma wspaniały charakter, jest bardzo towarzyska i pełna dostojeństwa, już zadebiutowała na wystawie  otrzymując ocenę EX1 w klasie kociąt z dopiskiem sędziego.....''przesadnie doskonała"....mamy nadzieje że nasza piękność jeszcze nie raz  zaskoczy nas na wystawach....

 

Testy  FeLV, FIV-ujemne

 

 
O; EC ERYK CZANKRA*PL BRIa M; HADIA IDOL*PL BRIc  
   
 
ur.31.01.2013
 
Urika w domu  zwana Tosią ,koteczka liliowa o pięknym odcieniu futerka super budowie i wspaniałym charakterze ,bardzo towarzyska ,ciekawska, szybko się u nas zadomowiła. Łączymy z nią plany wystawowe i hodowlane.

Testy  FeLV, FIV-ujemne 

 
O; EC GUCIO KICI-KICI*PL M; RIHANNA QUENDI*PL