Menu główne: Główna | O nas | Usługi| Cennik i płatności | Kontakt i dojazd| Rejestracja

Aktualności

UWAGA! Już przyjmujemy w nowej lokalizacji: os. 2 Pułku Lotniczego 11A/1

więcej »

Nowość !!! The Wand - bezbolesne, komputerowe znieczulenia już u nas! Szczególnie polecane dla kobiet w ciąży

więcej »

Wyposażenie

Nasz gabinet dysponuje najnowocześniejszym wyposażeniem w sprzęt i materiały, które zapewniają najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pacjentów.

Lupy stomatologiczne Carl Zeiss

Najnowszy design lup operacyjnych z legendarną optyką Carl Zeiss. Idealnie zoptymalizowana stereoskopia obrazu umożliwiająca wniknięcie w głąb struktur poznawczych zapewnia idealny komfort i satysfakcję z pracy. Lupy EyeMag PRO można skonfigurować w zakresie od 3,2x do 5 x w zależności od potrzeb operatora i jego oczekiwań

 

Endometr VDW Raypex4

To nowoczesne mikroprocesorowe urządzenie służy do precyzyjnego lokalizowania wierzchołków korzeni zębowych podczas leczenia kanałowego. Raypex 4 firmy VDW umożliwia szybkie wykonywanie dokładnych pomiarów, bez konieczności narażania pacjenta na promieniowanie rentgenowskie. Endometr odznacza się przy tym większą precyzją niż tradycyjne zdjęcie RTG. Wykorzystanie endometru pozwala na dokładne wypełnienie kanału zęba, minimalizując powikłania wynikające z niedopełnienia lub przepełnienia kanału.

The Wand

Dzięki urządzeniu zaopatrzonemu w mikroprocesorowy układ kontrolny podawanie środka znieczulającego jest bezpieczniejsze od znieczulenia podawanego tradycyjną strzykawką i jest praktycznie bezbolesne. Przy wykorzystaniu zmodyfikowanych technik znieczulania The WAND nie powoduje efektu "skurczu twarzy" oraz zniekształceń spowodowanych działaniem środka znieczulającego, co pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta.

 

więcej »

 

Elements Obturation Unit

Obtura MAX to najnowsze urządzenie służące do dokładnego i szczelnego wypełniania kanałów korzeniowych termoplastycznym biokompatybilnym materiałem jakim jest Gutta Percha lub Resilon. OBTURA jest szczególnie niezastąpiona w procesie obturacji często występujacych kanałów korzeniowych o nieregularnym kształcie. Metoda ta zapewnia pewność, kontrolę i komfort pracy oraz spadek niepowodzeń. Szeroko stosowana wcześniejsza metoda tzw. kondensacji bocznej jest w takich przypadkach mało efektywna; ponadto naprężenia powstałe w wyniku bocznego parcia mogą spowodować komplikacje w leczeniu w postaci podłużnego pęknięcia korzenia. Takich niebezpieczeństw można uniknąć stosując urządzenie Obtura MAX dzięki możliwości zastosowania techniki kondensacji pionowej termoplastycznym materiałem wypełniającym.

Skaler i piaskarka

Urządzenia służące do usuwania kamienia i nalotów z powierzchni zęba

Autoklaw klasy B Melag

Wysokiej klasy sterylizator parowy klasy B, nazywany autoklawem to urządzenie, które w sposób w pełni automatyczny zapewnia prawidłową i pełną sterylizację używanych przez nas instrumentów i narzędzi. Gwarantuje on Twoje pełne bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów.

 

   
   
   
   

 

Twój komfort i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem !