<
 • Naprawa, regeneracja i wymiana zamków i stacyjek samochodowych.
  Często po paru latach zamek przestaje otwierać się kluczem, bo do otwierania używaliśmy pilota.Otwieranie pilotem jest wygodne , ale gdy ten zawiedzie, pozostaje kluczyk i otwarcie zamka wtedy staje się niemożliwe, bo był nieużywany więc zardzewiał i zanieczyścił się. Zamki niszczą również włamywacze i wtedy wymieniam wkładkę z dopasowaniem do klucza klienta, ale często wystarczy tylko naprawić uszkodzone elementy. Elementy wewnętrzne zamka i kluczyk samochodowy, używane przez wiele lat ,zużywają się. Czasem wystarczy dorobić nowy klucz , czasem trzeba wymienić zapadki w zamku,
  lub jego wkład i dopasować do oryginalnego klucza
 •     

 • Regeneracja i naprawa mechanizmów podnoszenia szyb samochodowych.
  Awarie mechanizmów opuszczania szyb bocznych to wbrew pozorom bardzo częsta usterka. Zużywają się w nich linki , różne elementy trące , pękają plastikowe kostki i inne części ruchome. Naprawiam większość awarii tego typu. Wymieniam linki,dorabiam ręcznie wiele części zamiennych,których brakuje na rynku. Naprawiam podnośniki aut marek rzadko spotykanych w Polsce. Pomagam użytkownikom samochodów w całym kraju, również wysyłkowo!!!
 •     

 • Dorabianie kluczy samochodowych z surowców firm: Silca, JMA, KL i inne oraz z surowców oryginalnych.
  Dorabiam klucze do zamków , dopasowuję zamki do kluczy oryginalnych,a gdy zachodzi potrzeba, wymieniam zamek na nowy. Dorabiam klucze zapasowe w/g. wzorów, zarówno z transponderem jak również zwykłe. Jeśli zgubiłeś klucz lub skradziono Ci go, to ja mogę wymienić zapadki w zamku i stacyjce, dorobię nowy inny klucz , a stary - zagubiony nie będzie już pasował. Dorabiam klucze i koduję na poczekaniu !!! Posiadam maszyny renomowanych firm Silca i JMA.
 • Awaryjne otwieranie samochodów.
  Na prośbę właściciela, otwieram samochody awaryjnie, jeśli klucze są zamknięte w środku auta, lub zgubione.